Traducerea "AC Milan" în thailandeză

เอซี มิลาน este traducerea lui "AC Milan" în thailandeză.

AC Milan
+ Adăuga

română - thailandeză dicționar

  • เอซี มิลาน

    E AC Milan contra Liverpool în finala Ligii Campionilor.

    'มันคือเกมระหว่าง เอซี มิลาน ปะทะ ลิเวอร์พูล นัดชิงชนะเลิศแชมเปี้ยนลีก'

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " AC Milan " în thailandeză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "AC Milan" în thailandeză în context, memoria de traducere