Traducerea "de expert" în suedeză

expert este traducerea lui "de expert" în suedeză.

de expert
+ Adăuga

română - suedeză dicționar

  • expert

    adjective common

    Experții invitați care nu semnează declarația nu sunt autorizați să lucreze în calitate de expert.

    Anlitade experter som inte undertecknar en sådan försäkran kommer inte att tillåtas arbeta som experter.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " de expert " în suedeză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Expresii similare cu "de expert" cu traduceri în suedeză

Adăuga

Traduceri ale "de expert" în suedeză în context, memoria de traducere