Traducerea "Windows Vista" în suedeză

Windows Vista este traducerea lui "Windows Vista" în suedeză.

Windows Vista
+ Adăuga

română - suedeză dicționar

  • Windows Vista

    Windows 7 e mult mai uşor decât Windows Vista.

    Windows 7 är mycket mer användarvänligt än Windows Vista.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Windows Vista " în suedeză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Expresii similare cu "Windows Vista" cu traduceri în suedeză

Adăuga

Traduceri ale "Windows Vista" în suedeză în context, memoria de traducere