Traducerea "George Harrison" în suedeză

George Harrison este traducerea lui "George Harrison" în suedeză.

George Harrison
+ Adăuga

română - suedeză dicționar

  • George Harrison

    Crezi că a păcălit pe cineva, sau că l-a lovit pe George Harrison în cap?

    Tror du han lurade nån eller slog George Harrison i skallen?

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " George Harrison " în suedeză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "George Harrison" în suedeză în context, memoria de traducere