Traducerea "Lacul Tai" în rusă

Тайху este traducerea lui "Lacul Tai" în rusă.

Lacul Tai
+ Adăuga

română - rusă dicționar

  • Тайху

    Şi Lacul Tai Hu din China este grav ameninţat.

    Озеру Тайху в Китае тоже угрожает серьезная опасность.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Lacul Tai " în rusă

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Lacul Tai" în rusă în context, memoria de traducere