Traducerea "Kate Winslet" în rusă

Кейт Уинслет este traducerea lui "Kate Winslet" în rusă.

Kate Winslet
+ Adăuga

română - rusă dicționar

  • Кейт Уинслет

    Ești precum Kate Winslet în " Titanic. "

    Да ты как Кейт Уинслет в " Титанике ".

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Kate Winslet " în rusă

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Kate Winslet" în rusă în context, memoria de traducere