Traducerea "Insula Man" în rusă

остров Мэн, Остров Мэн sunt cele mai bune traduceri ale "Insula Man" în rusă.

Insula Man
+ Adăuga

română - rusă dicționar

  • остров Мэн

    proper masculine

    Am fost la Jersey. Şi pe Insula Man.

    Я была в Джерси и на острове Мэн.

  • Остров Мэн

    masculine

    Am fost la Jersey. Şi pe Insula Man.

    Я была в Джерси и на острове Мэн.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Insula Man " în rusă

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Imagini cu "Insula Man"

Adăuga

Traduceri ale "Insula Man" în rusă în context, memoria de traducere