Traducerea "The Wall" în poloneză

The Wall este traducerea lui "The Wall" în poloneză.

The Wall
+ Adăuga

română - poloneză dicționar

  • The Wall

    Nu a mai fost compusă una decentă de la The Wall.

    Nie widziałem żadnej przyzwoitej od czasów " The Wall ".

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " The Wall " în poloneză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "The Wall" în poloneză în context, memoria de traducere