Traducerea "Niki Lauda" în poloneză

Niki Lauda este traducerea lui "Niki Lauda" în poloneză.

Niki Lauda
+ Adăuga

română - poloneză dicționar

  • Niki Lauda

    Dar asta înseamnã sã-l batem pe Niki Lauda, nu sã fim o marionetã pentru sponsori.

    A to oznacza pokonanie Niki Laudy, a nie bycie pacynką sponsorów.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Niki Lauda " în poloneză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Niki Lauda" în poloneză în context, memoria de traducere