Traducerea "Bad Ischl" în poloneză

Bad Ischl este traducerea lui "Bad Ischl" în poloneză.

Bad Ischl
+ Adăuga

română - poloneză dicționar

  • Bad Ischl

    Un grup atat de important nu s-a mai reunit la Bad Ischl de multi ani.

    Takiego nagromadzenia ważnych gości nie było w Bad Ischl od lat.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Bad Ischl " în poloneză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Bad Ischl" în poloneză în context, memoria de traducere