Traducerea "Fire Emblem" în japoneză

ファイアーエムブレム este traducerea lui "Fire Emblem" în japoneză.

Fire Emblem
+ Adăuga

română - japoneză dicționar

  • ファイアーエムブレム

    Fire Emblem (seria)

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Fire Emblem " în japoneză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Fire Emblem" în japoneză în context, memoria de traducere