Traducerea "extrem de" în engleză

highly, most sunt cele mai bune traduceri ale "extrem de" în engleză.

extrem de
+ Adăuga

română - engleză dicționar

  • highly

    adverb

    Familia Ahmadi conduce o extrem de secretă, extrem de bine organizată organizaţie teroristă.

    The Ahmadis run a highly secretive, highly organized terrorist organization.

  • most

    adverb

    Este extrem de periculoasă şi de asemenea foarte neplăcută.

    It's the most dangerous and it's also the most unlikely.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " extrem de " în engleză

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Expresii similare cu "extrem de" cu traduceri în engleză

Adăuga

Traduceri ale "extrem de" în engleză în context, memoria de traducere