Traducerea "Patrick Head" în română

Patrick Head este traducerea lui "Patrick Head" în română.

Patrick Head
+ Adăuga

poloneză - română dicționar

  • Patrick Head

    Patrick Head Główny Inżynier Williamsa... z tego jak samochód sprawuje się w tej chwili.

    Patrick Head Inginer şef Williams în care stau lucrurile cu monopostul acum.

  • Afișați traduceri generate algoritmic

Traducerile automate ale " Patrick Head " în română

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Adăuga

Traduceri ale "Patrick Head" în română în context, memoria de traducere